news

SMAR SW Na Rzeź - Brum reviews

SMAR SW Na Rzeź - Brum reviews

Może spodobać się osobnikom, którzy lubią dołowanie, trochę starego punka w nieco orginalniejszej wersji. Ja jestem z innej bajki, dla mnie to zbyt mroczne. Jestem jednostką, która dostrzega w świecie tylko te pozytywne elementy - ptactwo, słońce, rybę wędzoną. To dźwięki z założenia przygniatające. Jestem przekonany, że trafią do osobników, którzy lubią czarny kolor itzw. mroczną stronę egzystencji. - JAREK JANISZEWSKI (BIELIZNA)

Mój faworyt w tym zestawieniu. Żywe gitary, żywa energia - MACIEJ CIEŚLAK (ŚCIANKA)

Lubię kawałki z kręgu noise - JESUS LIZARD, zespoły z Amphetamine Reptile, ale ten numer jest zbyt odległy od ich produkcji. Jest znośny tylko do momentu wejścia wokalu - WAWRU (KOŃCA TANIEC)

Bardzo mi się nie podoba - KWIATEK (KAZIK NA ŻYWO)

Chyba chcieli dać maksymalnego czadu. Trochę bym skrócił utwór, bo ten czad rozmywa się w jego długości. Praktycznie nic się tu nie dzieje, chociaż na początku załapuje się pewien klimat. Generalnie, również jeśli chodzi o tekst, przypomina mi się Jarocin lat 80. i tamte protest songi. Dla mnie to o czym śpiewają jest oczywiste. Nie potrafię się buntować w taki sposób. - PAWEŁ NAZIMEK (T.LOVE)

maybe someone write their own reviews in the comments:grin:

 • 2 comments
  1. hardcorevenement Fitacz | 2016-11-08 08:45:44 - PL

  yogi zrob porzadek na tej stronie/blogu.Wczoraj napisalem dluga recencje kawalka NA RZEZ plus napisalem wazna info dla ciebie o twoim przyjacielu z mazur z przeszlosci o pseudonimie AZJA.Dzis patrze a nie ma komentarza mego,ani odp.od ciebie.Dlaczego nie ma nicka ode mnie.Wyjasnij mi Robert.Szacun dla ciebie.

  2. yogi | 2016-11-08 09:25:48 - PL

  co mam Ci wyjaśnić? napisz jeszcze raz bo jak widać nic tu poza twoim ostatnim komentarzem nie ma

 • write comment
  !!! Human Verification Answer Required!

news

website no use cookies, no spying, no tracking
device: computer
country · city: US · Ashburn
browser: CCBot 2 · platform:
counter: 1 · online: 666
created and powered by:
www.RobiYogi.com - Professional Responsive Websites
00:00
00:00
close